Aasa Polska to przedsiębiorstwo działające od roku 2012 na terenie Polski. Przedmiotem działalności jest udzielanie kredytów długoterminowych przez internet. Aktualnie swoje usługi świadczy dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W przypadku Aasa opinie są adekwatnym kryterium oceny. Przeczytaj poniższy tekst, aby dowiedzieć się co mówią klienci na temat tego serwisu.

Opinie o pożyczkodawcy Aasa Kredyt

Pożyczkobiorcy często wspominają o konieczności wniesienia opłaty przygotowawczej wynoszącej 300 zł niezależnie od całkowitej kwoty kredytu. Mowa jest też o spotkaniu z agentem w celu podpisania fizycznej umowy i prośbie o okazanie wyciągu z banku – na nasze żądanie może odbyć się to online za pośrednictwem kamerki. Aasa opinie ma przystępne w kontekście czasu o podejmowaniu decyzji – odpowiedź możemy otrzymać nawet po 15 minutach.

Za istotną zaletę uznaje się możliwość wybrania dowolnej kwoty z zakresu od 2000 do 10000 zł i raty rozłożone na 12 – 24 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9% w skali roku aczkolwiek dochodzi do tego opłata administracyjna w wysokości 15 zł miesięcznie i średnie RRSO 30,47% przy kwocie 2000 zł. Przedłużenie pożyczki jest możliwe tylko po uprzednim poinformowaniu obsługi o problemach ze spłatą. Możemy wybrać maksymalną kwotę już za pierwszym razem.

Czy warto brać pożyczkę w Aasa? Koszty i warunki

Warunkiem udzielenia pożyczki w Aasa jest korzystna ocena zdolności kredytowej, polskie obywatelstwo i brak wpisów w rejestrach dłużników (BIG, KRD i ERIF). Musimy znajdować się w przedziale wiekowym od 20 do 80 roku życia i nie posiadać innych kredytów w Aasa.

Koszty związane z pożyczeniem środków finansowych u tego pożyczkodawcy nie są najniższe. Nie ma tutaj także oferty promocyjnej charakterystycznej dla pożyczek krótkoterminowych. Za najmniejszą pożyczkę w kwocie 2000 zł na okres 12 miesięcy zapłacimy w ratach łącznie 3078,60 zł. Nie jest to mało, jeśli porównamy ofertę Aasa do tradycyjnych kredytów oferowanych przez tradycyjne banki, gdzie RRSO wynosi zaledwie kilka %.