Aasa: Opinie o długoterminowej pożyczce online

Aasa Polska to przedsiębiorstwo działające od roku 2012 na terenie Polski. Przedmiotem działalności jest udzielanie kredytów długoterminowych przez internet. Aktualnie swoje usługi świadczy dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W przypadku Aasa opinie są adekwatnym kryterium oceny. Przeczytaj poniższy tekst, aby dowiedzieć się co mówią klienci na temat tego serwisu.

Opinie o pożyczkodawcy Aasa Kredyt

Pożyczkobiorcy często wspominają o konieczności wniesienia opłaty przygotowawczej wynoszącej 300 zł niezależnie od całkowitej kwoty kredytu. Mowa jest też o spotkaniu z agentem w celu podpisania fizycznej umowy i prośbie o okazanie wyciągu z banku – na nasze żądanie może odbyć się to online za pośrednictwem kamerki. Aasa opinie ma przystępne w kontekście czasu o podejmowaniu decyzji – odpowiedź możemy otrzymać nawet po 15 minutach.

Za istotną zaletę uznaje się możliwość wybrania dowolnej kwoty z zakresu od 2000 do 10000 zł i raty rozłożone na 12 – 24 miesięcy. Oprocentowanie wynosi 9% w skali roku aczkolwiek dochodzi do tego opłata administracyjna w wysokości 15 zł miesięcznie i średnie RRSO 30,47% przy kwocie 2000 zł. Przedłużenie pożyczki jest możliwe tylko po uprzednim poinformowaniu obsługi o problemach ze spłatą. Możemy wybrać maksymalną kwotę już za pierwszym razem.

Czy warto brać pożyczkę w Aasa? Koszty i warunki

Warunkiem udzielenia pożyczki w Aasa jest korzystna ocena zdolności kredytowej, polskie obywatelstwo i brak wpisów w rejestrach dłużników (BIG, KRD i ERIF). Musimy znajdować się w przedziale wiekowym od 20 do 80 roku życia i nie posiadać innych kredytów w Aasa.

Koszty związane z pożyczeniem środków finansowych u tego pożyczkodawcy nie są najniższe. Nie ma tutaj także oferty promocyjnej charakterystycznej dla pożyczek krótkoterminowych. Za najmniejszą pożyczkę w kwocie 2000 zł na okres 12 miesięcy zapłacimy w ratach łącznie 3078,60 zł. Nie jest to mało, jeśli porównamy ofertę Aasa do tradycyjnych kredytów oferowanych przez tradycyjne banki, gdzie RRSO wynosi zaledwie kilka %.