Instytucja pożyczkowa LoanMe na chwilę obecną nie należy do grona największych oraz najbardziej rozpoznawalnych pożyczkodawców pozabankowych działających na polskim rynku. Firma jednak sukcesywnie zdobywa sobie coraz szersze grono klientów, czego dowodem mogą być chociażby liczne loanme opinie, jakie bez trudu można znaleźć w internecie. Pożyczkobiorcy podkreślają w swoich recenzjach oferty LoanMe przede wszystkim atrakcyjne finansowo warunki pożyczek, elastyczne podejście do klienta a także naprawdę ciekawie skonstruowaną strukturę oferty tego pożyczkodawcy.

LoanMe należy do grupy pożyczkodawców opierających swoją ofertę o pożyczki ratalne. Jednocześnie jednak firma ta w sposób zdecydowany wyróżnia się na tle konkurencyjnych podmiotów polskiego sektora pożyczkowego.

Loanme opinie oraz oferta pożyczkodawcy

Jak wspominano, pożyczki pozabankowe oferowane przez firmę LoanMe cechują się spłatą w systemie ratalnym. Nie mamy więc tutaj do czynienia z popularnymi chwilówkami, lecz z ofertą pożyczek długoterminowych. Pierwszą istotną informację stanowi fakt, iż raty pożyczek w LoanMe spłaca się w systemie tygodniowym, nie zaś miesięcznym. Firma oferuje pożyczki na okres od 5 do 130 tygodni. Oznacza to, że przy maksymalnym dostępnym okresie trwania umowy zobowiązanie zostanie rozłożone na 130 rat tygodniowych.

Uwagę zwracają również atrakcyjne warunki oferty LoanMe jeżeli chodzi o koszty pożyczek ratalnych. Zaciągając pożyczkę na kwotę 1000 złotych oraz przy okresie spłaty na poziomie 130 tygodni rata tygodniowa będzie wynosić jedynie niecałe 17 złotych. Starając się o pierwszą pożyczkę klient może uzyskać finansowanie na kwotę nawet w wysokości 6 tysięcy złotych, co często jest podkreślane jako istotny atut tego pożyczkodawcy przez klientów piszących loanme opinie. Jednocześnie warto dodać, że w przypadku pierwszej pożyczki możemy skorzystać z promocji pt. RRSO na poziomie 0%. W takim wypadku możliwość uzyskania promocyjnych warunków będzie jednak uwarunkowana spłatą całości zobowiązania w 4 ratach tygodniowych. Każda z rat musi zostać ponadto wpłacona w przewidzianym przez umowę terminie.

Stali klienci firmy LoanMe mogą natomiast liczyć na pożyczki ratalne w kwocie nawet 11500 złotych. Uzyskanie pożyczki na maksymalną dostępną kwotę będzie jednak warunkowane posiadaniem przez pożyczkobiorcę odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej.

Warunki pożyczek ratalnych w LoanMe

O pożyczkę na raty tygodniowe w firmie LoanMe mogą starać się klienci, którzy ukończyli 18 lat, posiadają aktywny numer telefonu, rachunek bankowy oraz miejsce zamieszkania na terenie Polski. Konieczne będzie także przedstawienie dokumentacji potwierdzającej uzyskiwane dochody miesięczne.

Cały proces wnioskowania o pożyczkę w LoanMe odbywa się natomiast w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem pożyczkodawcy. W procesie weryfikacji zdolności kredytowej klienta firma LoanMe korzysta z danych gromadzonych przez Biura Informacji Gospodarczej. Jednocześnie jednak na swojej witrynie internetowej LoanMe zapewnia o elastycznym oraz indywidualnym podejściu do każdego klienta, co teoretycznie może oznaczać, iż uzyskanie pożyczki będzie możliwe również w przypadku np. posiadania negatywnej historii w bazach BIG.