Firma SolCredit to bez wątpienia jeden z najciekawszych dostawców pożyczek pozabankowych, jacy obecnie działają na polskim rynku. SolCredit nie działa bowiem na zasadzie bezpośredniego udzielania pożyczek klientom, lecz jest pośrednikiem współpracującym z kilkoma różnymi firmami pożyczkowymi. Dzięki temu, klienci korzystający z usług firmy SolCredit oraz formułujący solcredit opinie podkreślają naprawdę szerokie i zróżnicowane spektrum rozwiązań, jakie zawiera oferta firmy.

To jednak jeszcze nie wszystko. Firma pożyczkowa  SolCredit cieszy się znakomitymi recenzjami także z innych powodów, w tym przede wszystkim ze względu na atrakcyjne warunki produktów pożyczkowych dostępnych w swojej ofercie a także z powodu łatwości obsługi i realizacji wniosków pożyczkowych.

 SolCredit: opinie oraz recenzja oferty firmy pożyczkowej

Jak już wspominano, SolCredit działa według specyficznego i nowatorskiego w polskich warunkach modelu biznesowego. Firma  SolCredit nie udziela klientom pożyczek w sposób bezpośredni. Mechanizm działania jest nieco bardziej skomplikowany. Potencjalny pożyczkobiorca rejestruje się na stronie firmy oraz podaje informacje między innymi na temat swojej sytuacji finansowej a także preferencji odnośnie pożyczki, jaką chciałby zaciągnąć. Następnie, na podstawie podanych przez klienta informacji system firmy  SolCredit przedstawia klientowi kilka różnych ofert pożyczek w instytucjach pożyczkowych, które współpracują z SolCredit. W ten sposób, pożyczkobiorca ma możliwość wyboru najbardziej odpowiadającej mu oferty.

Niektóre podmioty współpracujące z SolCredit oferują pożyczki przy Rzeczywistej Rocznej Stopie Oprocentowania wynoszącej 0%. W przypadku innych firm współpracujących z  SolCredit  klienci mogą liczyć na odmienne bonusy, zniżki okolicznościowe oraz promocje.

Inne zalety SolCredit

Klienci wyrażający solcredit opinie bardzo często podkreślają nie tylko szeroką i zróżnicowaną ofertę pożyczek, lecz także inne istotne czynniki. Firma SolCredit umożliwia uzyskanie pożyczki w sposób całkowicie online, tj. zarówno wnioskowanie o pożyczkę jak też wszelkie procedury związane z ofertowaniem odbywają się przez internet. Firma jest także chwalona za układ swojej strony. Oficjalna witryna internetowa SolCredit jest przejrzysta, czytelna i łatwa w obsłudze. Co więcej, na stronie firmy klient bez problemu znajdzie wszystkie istotne informacje na temat warunków pożyczek w SolCredit, co niestety nie jest zjawiskiem standardowym jeżeli chodzi o wszystkie firmy pożyczkowe. Oferta pożyczek w firmie SolCredit jest oceniana jako atrakcyjna także ze względu na wysoką dostępność. Firma nie stawia potencjalnym pożyczkobiorcom żadnych specjalnie wygórowanych wymagań. Również procedura weryfikacji zdolności kredytowej została uproszczona do absolutnego minimum, co bez wątpienia stanowi kolejny ważny atut oferty SolCredit.